HAKKIMIZDA

İntek İnşaat, 2005 yılında, "insanlara mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur.

İNTEK İnşaat evrensel boyutlu projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede tamamlama hedefine daima ulaşır. İNTEK İnşaat, bu hedeflerini gerçekleştirirken, düşünce ile uygulama arasında bir yargı köprüsü olan estetik tutumu hiçbir zaman göz ardı etmez; güzeli arayarak onun peşine tutkuyla düşer. Teknik ölçülerin yanı sıra mesleki ve insani değerleri de hesaba katar, ‘Ölçü Organizasyonu’ olmak için tüm faaliyetlerinde sürekli bilgi işler.

İNTEK İnşaat, başladığı her projeyi zamanında bitirme azmi gösteren, açık, saydam, yenilikçi ve faaliyet yaptığı sektörlerde öncülük eden bir şirketler grubudur. Hizmet sunduğu ülkelerin tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, yasalarına ve çevreye saygılıdır, duyarlıdır.

Yaren Grubuna bağlı olan İNTEK İnşaat geçmişinde Türkiye’de önemli inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. İNTEK İnşaat, özellikle ulaşım sistemleri, AVM’ler, oteller, konut siteleri; restorasyon, güçlendirme ve onarım işleri ile ilgili sayısız projeyi başarıyla hayata geçirmiştir.

Tüm faaliyetlerinde Türkiye’nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini; müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda tutan İNTEK İnşaat ; doğanın gösterdiği çözüm yollarından ilham alarak bilgi ve teknolojiye, insan kaynaklarına ve yeni yönetim sistemlerine sürekli yatırım yapar.

BİZE ULAŞIN
  • image
  • image
  • image
  • image
YUKARI